Biežāk uzdotie jautājumi

Vispārīgi

Mēs darām visu iespējamo, lai sūtījums jums tiktu nogādāts pēc iespējas ātrāk. Mēs parasti varam izgatavot jums pielāgotu produktu 3-4 darba dienu laikā. Piegādes laiks ir atkarīgs no gala pārvadātāja, bet parasti tas aizņem vēl 2-3 darba dienas.
Piegāde ir bez maksas.
Lai uzzinātu vairāk par maksājumiem un piegādi, skatiet sadaļu Piegāde un maksājumi.
Jā, mums ir liela pieredze spoguļu iepakošanā un transportēšanā, un bojājumu praktiski nav vai tie rodas ļoti retos gadījumos. Bojājumu gadījumā piegādes laikā ir jāsastāda bojājuma protokols, un parasti situāciju atrisina, nosūtot jaunu gabalu.
Ja jums ir atlaižu kods, izmantojiet to pēdējā pasūtījuma solī (Doties uz norēķināšanos → Pasūtīt → Vai jums ir atlaižu kupons?). Nospiežot uz tā, parādīsies lodziņš, kurā varēsiet ievadīt atlaižu kodu.) Atlaide tiks piemērota pasūtījuma beigās.

Ar produktu

Tieši uz spoguļa, standartā vidū ir poga, kas simbolizē trīs viļņus un ar kuru var ieslēgt un izslēgt apsildi.
Aizsvīdis spogulis sāks atsvīst apmēram divu minūšu laikā. Spogulis atsvīdīs visā garumā aptuveni piecās minūtēs. Mēs iesakām ieslēgt sildīšanas paliktni pirms mazgāšanās dušas, lai sildīšanas paliktnis sasiltu un spogulis neaizsvīstu.
Apsildei nav iebūvēts taimeris, tāpēc apsilde ir ne tikai jāieslēdz, bet arī jāizslēdz.
Tas ir atkarīgs no katra klienta personīgajām vēlmēm, taču, izvēloties skārienjutīgu slēdzi, jums būs iespēja pēc vajadzības kontrolēt un regulēt apgaismojuma intensitāti.
Jā, šāda iespēja pastāv. Konsultējieties ar mums vai ierakstiet piezīmēs, veicot pasūtījumu.
Jā, spogulis vienmēr atceras pēdējos iestatījumus.
Jā, spoguļa apgaismojums ir pietiekami spilgts, taču to ir jāizmanto galvenokārt detaļu izgaismošanai un dekoratīviem nolūkiem. Papildus LED spogulim mēs iesakām vannasistabu apgaismot ar vēl vienu galveno gaismas avotu.
Vannasistabai mūsu klienti visbiežāk izvēlas vēsāku gaismas temperatūru, t. i., 4000-7000 K. Priekšnamam un citām telpām mēs iesakām 3000-4000 K.
Spoguli nav paredzēts tieši iespraust kontaktligzdā. Aizmugurē ir elektrības pievadi (vadi), kas ir jāpievieno pie vadiem, kuri iziet no sienas. Mēs iesakām elektroinstalāciju uzticēt speciālistiem.

Apmierinātu klientu fotattēli

Vai jūsu vannasistabā vai citā interjerā ir DARAMIO spogulis?
Mēs būsim ļoti priecīgi, ja parādīsiet spoguli mums. Atsūtiet mums fotoattēlus uz e-pastu info@daramio.com.

Kopīgojot sociālajos tīklos, neaizmirstiet ierakstam pievienot #Daramio vai ietagot mūs @daramio_com.

@daramio_com
Daramio - klienta spoguļa fotoattēls
Daramio - klienta spoguļa fotoattēls
Daramio - klienta spoguļa fotoattēls
Daramio - klienta spoguļa fotoattēls
Daramio - klienta spoguļa fotoattēls
Daramio - klienta spoguļa fotoattēls
Daramio - klienta spoguļa fotoattēls
Daramio - klienta spoguļa fotoattēls